#catkoersnaamspjpp
11.PSCircuit Franco-BelgeGIRMAY HAILU Biniam450Nicky
21.PSCircuit Franco-BelgeZINGLE Axel135Paul
31.PSCircuit Franco-BelgeHIRSCHI Marc0.525Bram
101.PSCircuit Franco-BelgeGROVES Kaden08Paul
11.1Mercan'Tour Classic Alpes-MaritimesMARTINEZ Lenny20Kees
1GT2Giro d’Italia, General classificationPOGACAR Tadej2550Wijnand
2GT2Giro d’Italia, General classificationMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe1035PB
3GT2Giro d’Italia, General classificationTHOMAS Geraint725Arjan
4GT2Giro d’Italia, General classificationO'CONNOR Ben520Nicky
6GT2Giro d’Italia, General classificationARENSMAN Thymen316Kees
7GT2Giro d’Italia, General classificationRUBIO REYES Einer Augusto314Frank
9GT2Giro d’Italia, General classificationBARDET Romain210Nicky
10GT2Giro d’Italia, General classificationSTORER Michael28Albert
11GT2Giro d’Italia, General classificationZANA Filippo10Jan
12GT2Giro d’Italia, General classificationFORTUNATO Lorenzo10Paul
15GT2Giro d’Italia, General classificationMAJKA Rafal10Kees
0GT2cCorrectie dragen leiderstrui in Giro d'ItaliaPogacar Tadej-190Wijnand
0GT2cCorrectie dragen puntentrui in Giro d'ItaliaMilan Jonathan-3.40Albert
0GT2cCorrectie dragen bergtrui in Giro d'ItaliaPogacar Tadej-3.80Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 21 : Roma - RomaMERLIER Tim20Frank
1GT2rGiro d’Italia, Mountains classificationPOGACAR Tadej50Wijnand
1GT2rGiro d’Italia, Points classificationMILAN Jonathan50Albert
12.PSBoucles de la Mayenne, General classificationBETTIOL Alberto450PB
22.PSBoucles de la Mayenne, General classificationCOSNEFROY Benoit135Bram
32.PSBoucles de la Mayenne, General classificationZINGLE Axel0.525Paul
42.PSBoucles de la Mayenne, General classificationWATSON Samuel020PB
62.PSBoucles de la Mayenne, General classificationHIRSCHI Marc016Bram
72.PSBoucles de la Mayenne, General classificationGODON Dorian014PB
92.PSBoucles de la Mayenne, General classificationPENHOËT Paul010Jan
102.PSBoucles de la Mayenne, General classificationVAN DEN BERG Marijn08Roy
12.PSTour of Norway, General classificationLAURANCE Axel450Jan
72.PSTour of Norway, General classificationHAYTER Ethan014Bram
82.PSTour of Norway, General classificationCORT NIELSEN Magnus012Nicky
12.PSsTour of Norway, Stage 4 : Stavanger - StavangerKRISTOFF Alexander0.30Nicky
21.1Rund um KölnGIRMAY HAILU Biniam0.30Nicky
4CC2Pan-American Championships (Sao Jose dos Campos) R.R.AULAR SANABRIA Orluis Alberto00Jan
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
12.PSsBoucles de la Mayenne, Stage 2 : Le Ham - Villaines-la-Juhel (prov.)BETTIOL Alberto0.30PB
12.PSsTour of Norway, Stage 3 : Sola - Egersund (prov.)MEEUS Jordi0.30Vel
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
12.PSsTour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen (prov.)LAURANCE Axel0.30Jan
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova (prov.)MERLIER Tim20Frank
12.PSsBoucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T. (prov.)COSNEFROY Benoit0.30Bram
12.PSsTour of Norway, Stage 1 : Voss - Voss Resort (prov.)NYS Thibau0.30Jan
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 16 : Laas - Santa Cristina Val Gardena (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 16 : Laas - Santa Cristina Val Gardena (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 16 : Laas - Santa Cristina Val Gardena (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 16 : Laas - Santa Cristina Val Gardena (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
11.1Ronde van LimburgGROENEWEGEN Dylan20Albert
31.1Ronde van LimburgDE LIE Arnaud0.10PB
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
12.PS4 Jours de Dunkerque, General classificationBENNETT Sam450Bram
22.PS4 Jours de Dunkerque, General classificationPENHOËT Paul135Jan
12.PSs4 Jours de Dunkerque, Stage 6 : Loon-Plage - DunkerqueBENNETT Sam0.30Bram
11.1Antwerp Port EpicKRISTOFF Alexander20Nicky
21.1National Championships United States (Charleston) R.R.MCNULTY Brandon0.30Kees
31.1National Championships United States (Charleston) R.R.POWLESS Neilson0.10Harry
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T. (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T. (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T. (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T. (prov.)GANNA Filippo20Vel
12.PSs4 Jours de Dunkerque, Stage 5 : Arques - CasselBENNETT Sam0.30Bram
31.1Veenendaal - Veenendaal ClassicGROENEWEGEN Dylan0.10Albert
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento (prov.)MILAN Jonathan20Albert
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano (prov.)ALAPHILIPPE Julian20Kaspar
12.PSs4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : St-Laurent-Blangy - Bouchain (prov.)BENNETT Sam0.30Bram
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare (prov.)MILAN Jonathan20Albert
12.PSs4 Jours de Dunkerque, Stage 2 : Wimereux - Abbeville (prov.)BENNETT Sam0.30Bram
1NCT3National Championships United States (Charleston) I.T.T. (prov.)MCNULTY Brandon10Kees
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri (prov.)PARET PEINTRE Valentin20Jan
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli (prov.)KOOIJ Olav20Roy
12.PSTour de Hongrie, General classificationNYS Thibau450Jan
22.PSTour de Hongrie, General classificationBUCHMANN Emanuel135Paul
32.PSTour de Hongrie, General classificationPOELS Wout0.525Roy
42.PSTour de Hongrie, General classificationULISSI Diego020Kaspar
52.PSTour de Hongrie, General classificationHIRSCHI Marc018Bram
12.PSsTour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - PecsPOELS Wout0.30Roy
11.1Boucles de l'Aulne - ChâteaulinZINGLE Axel20Paul
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
12.PSsTour de Hongrie, Stage 4 : Budapest - EtyekNYS Thibau0.30Jan
11.1Tour du FinistèreCOSNEFROY Benoit20Bram
21.1Tour du FinistèreSTRONG Corbin0.30PB
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T. (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T. (prov.)Plapp Lucas0.10Albert
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T. (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T. (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T. (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
12.PSsTour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-KekestetoNYS Thibau0.30Jan
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
12.PSsTour de Hongrie, Stage 2 : Tokaj - Kazincbarcika (prov.)CAVENDISH Mark0.30Roy
11.1Circuit de WallonieDE LIE Arnaud20PB
21.1Circuit de WallonieZINGLE Axel0.30Paul
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
12.PSsTour de Hongrie, Stage 1 : Karcag - Hajduszoboszlo (prov.)WELSFORD Sam0.30Albert
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora (prov.)Milan Jonathan0.20Albert
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora (prov.)MILAN Jonathan20Albert
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano (prov.)Merlier Tim0.20Frank
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano (prov.)MERLIER Tim20Frank
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa (prov.)Pogacar Tadej10Wijnand
-1GT2sJongerentrui na Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa (prov.)Uijtdebroeks Cian0.10Vel
-3GT2sBergtrui na Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa (prov.)Pogacar Tadej0.20Wijnand
1GT2sGiro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa (prov.)POGACAR Tadej20Wijnand
11.PSTro-Bro LéonDE LIE Arnaud450PB
71.PSTro-Bro LéonMOZZATO Luca014Nicky
11.1Elfstedenronde - BruggeKRISTOFF Alexander20Nicky
-4GT2sLeiderstrui na Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino (prov.)Narvaez Jhonnatan10Nicky
-2GT2sPuntentrui na Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino (prov.)Narvaez Jhonnatan0.20Nicky
1GT2sGiro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino (prov.)NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel20Nicky
11.PSGP du MorbihanCOSNEFROY Benoit450Bram
21.PSGP du MorbihanZINGLE Axel135Paul
31.PSGP du MorbihanDE LIE Arnaud0.525PB
51.PSGP du MorbihanDVERSNES Fredrik018Jan
11.WT3Eschborn - FrankfurtVAN GILS Maxim550Albert
21.WT3Eschborn - FrankfurtARANBURU DEBA Alexander235Harry
71.WT3Eschborn - FrankfurtVERMAERKE Kevin014Nicky
81.WT3Eschborn - FrankfurtKRAGH ANDERSEN Søren012Vel
91.WT3Eschborn - FrankfurtHIRSCHI Marc010Bram
12.WT1Tour de Romandie, General classificationRODRIGUEZ CANO Carlos1050Vel
22.WT1Tour de Romandie, General classificationVLASOV Aleksandr335Paul
42.WT1Tour de Romandie, General classificationVAN WILDER Ilan0.520Kees
52.WT1Tour de Romandie, General classificationAYUSO PESQUERA Juan0.218Frank
62.WT1Tour de Romandie, General classificationMAS NICOLAU Enric016Bram
72.WT1Tour de Romandie, General classificationCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio014Paul
82.WT1Tour de Romandie, General classificationMARTINEZ Lenny012Kees
92.WT1Tour de Romandie, General classificationGEOGHEGAN HART Tao010Kees
102.WT1Tour de Romandie, General classificationBERNAL GOMEZ Egan Arley08Arjan
12.WT1sTour de Romandie, Stage 5 : Vernier - VernierGODON Dorian10PB
12.WT1rTour de Romandie, Points classificationGODON Dorian00PB
12.1Vuelta a Asturias, General classificationDEL TORO ROMERO Isaac20Kees
22.1Vuelta a Asturias, General classificationMAJKA Rafal0.30Kees
11.1Famenne Ardenne ClassicDE LIE Arnaud20PB
21.1Famenne Ardenne ClassicZINGLE Axel0.30Paul
31.1Famenne Ardenne ClassicVAN GILS Maxim0.10Albert
12.1sVuelta a Asturias, Stage 3 : Benia - OviedoFISHER-BLACK Finn0.20Kees
12.WT1sTour de Romandie, Stage 4 : Saillon - LeysinCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio10Paul
12.PSsPresidential Tour of Turkey, Stage 7 : Izmir - IzmirLUND ANDRESEN Tobias0.30PB
12.WT1sTour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.MCNULTY Brandon10Kees
12.1sVuelta a Asturias, Stage 1 : Oviedo - Pola de Lena (prov.)DEL TORO ROMERO Isaac0.20Kees
12.WT1sTour de Romandie, Stage 2 : Fribourg - Salvan Les Marécottes (prov.)NYS Thibau10Jan
12.PSsPresidential Tour of Turkey, Stage 5 : Bodrum - Kusadasi (prov.)LUND ANDRESEN Tobias0.30PB
12.WT1sTour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg (prov.)GODON Dorian10PB
12.PSsPresidential Tour of Turkey, Stage 4 : Marmaris - Bodrum (prov.)LUND ANDRESEN Tobias0.30PB
11.WT1Liège - Bastogne - LiègePOGACAR Tadej1550Wijnand
21.WT1Liège - Bastogne - LiègeBARDET Romain335Nicky
31.WT1Liège - Bastogne - LiègeVAN DER POEL Mathieu225Harry
41.WT1Liège - Bastogne - LiègeVAN GILS Maxim120Albert
51.WT1Liège - Bastogne - LiègePARET PEINTRE Aurélien0.518Jan
61.WT1Liège - Bastogne - LiègeVANSEVENANT Mauri016Jan
71.WT1Liège - Bastogne - LiègeMADOUAS Valentin014Nicky
81.WT1Liège - Bastogne - LiègeLUTSENKO Alexey012Paul
91.WT1Liège - Bastogne - LiègeBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello010Albert
101.WT1Liège - Bastogne - LiègePIDCOCK Thomas08Vel
12.PSsPresidential Tour of Turkey, Stage 1 : Antalya - Antalya (prov.)JAKOBSEN Fabio0.30Kaspar
22.PSTour of the Alps, General classificationO'CONNOR Ben135Nicky
42.PSTour of the Alps, General classificationPARET PEINTRE Valentin020Jan
52.PSTour of the Alps, General classificationBARDET Romain018Nicky
62.PSTour of the Alps, General classificationPOELS Wout016Roy
72.PSTour of the Alps, General classificationSTORER Michael014Albert
82.PSTour of the Alps, General classificationPELLIZZARI Giulio012Kees
92.PSTour of the Alps, General classificationSOSA CUERVO Ivan Ramiro010Albert
12.PSsTour of the Alps, Stage 5 : Levico Terme - Levico TermePARET PEINTRE Aurélien0.30Jan
12.PSsTour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo ValsuganaCARR Simon0.30PB
11.WT2Flèche WallonneWILLIAMS Stephen1050PB
21.WT2Flèche WallonneVAUQUELIN Kévin335Albert
31.WT2Flèche WallonneVAN GILS Maxim125Albert
41.WT2Flèche WallonneCOSNEFROY Benoît0.520Bram
51.WT2Flèche WallonneBUITRAGO SANCHEZ Santiago0.218PB
61.WT2Flèche WallonneJOHANNESSEN Tobias Halland016Albert
71.WT2Flèche WallonneGREGOIRE Romain014Jan
81.WT2Flèche WallonneGODON Dorian012PB
91.WT2Flèche WallonneBENOOT Tiesj010Paul
101.WT2Flèche WallonneMARTIN Guillaume08Nicky
12.PSsTour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - KurtinigFOSS Tobias Svendsen0.30Kees
11.WT1Amstel Gold RacePIDCOCK Thomas1550Vel
21.WT1Amstel Gold RaceHIRSCHI Marc335Bram
31.WT1Amstel Gold RaceBENOOT Tiesj225Paul
41.WT1Amstel Gold RaceVANSEVENANT Mauri120Jan
61.WT1Amstel Gold RaceMADOUAS Valentin016Nicky
91.WT1Amstel Gold RaceBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello010Albert
101.WT1Amstel Gold RaceMATTHEWS Michael08PB
11.1Tour du DoubsMARTINEZ Lenny20Kees
11.1Tour du JuraGAUDU David20PB
31.1Tour du JuraMARTIN Guillaume0.10Nicky
12.1Giro d’Abruzzo, General classificationLUTSENKO Alexey20Paul
22.1Giro d’Abruzzo, General classificationSIVAKOV Pavel0.30Albert
32.1Giro d’Abruzzo, General classificationBENNETT George0.10Nicky
11.1Classic Grand Besançon DoubsMARTINEZ Lenny20Kees
31.1Classic Grand Besançon DoubsGAUDU David0.10PB
12.1sGiro d’Abruzzo, Stage 4 : Montorio al Vomano - L’AquilaSIVAKOV Pavel0.20Albert
12.1sGiro d’Abruzzo, Stage 3 : Pratola Peligna - Prati di TivoLUTSENKO Alexey0.20Paul
11.PSBrabantse PijlCOSNEFROY Benoît450Bram
21.PSBrabantse PijlTEUNS Dylan135Kees
31.PSBrabantse PijlWELLENS Tim0.525Jan
71.PSBrabantse PijlVAN DEN BERG Marijn014Roy
81.PSBrabantse PijlMATTHEWS Michael012PB
101.PSBrabantse PijlSTRONG Corbin08PB
11.WT1Paris - RoubaixVAN DER POEL Mathieu1550Harry
21.WT1Paris - RoubaixPHILIPSEN Jasper335Nicky
31.WT1Paris - RoubaixPEDERSEN Mads225Kees
41.WT1Paris - RoubaixPOLITT Nils120Kees
51.WT1Paris - RoubaixKÜNG Stefan0.518Wijnand
71.WT1Paris - RoubaixPITHIE Laurence014PB
81.WT1Paris - RoubaixMEEUS Jordi012Vel
91.WT1Paris - RoubaixWAERENSKJOLD Søren010Albert
101.WT1Paris - RoubaixMIHKELS Madis08Jan
12.WT1Itzulia Basque Country, General classificationAYUSO PESQUERA Juan1050Frank
22.WT1Itzulia Basque Country, General classificationRODRIGUEZ CANO Carlos335Vel
32.WT1Itzulia Basque Country, General classificationSKJELMOSE JENSEN Mattias125Kaspar
42.WT1Itzulia Basque Country, General classificationSOLER GIMENEZ Marc0.520Jan
52.WT1Itzulia Basque Country, General classificationMCNULTY Brandon0.218Kees
62.WT1Itzulia Basque Country, General classificationBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello016Albert
72.WT1Itzulia Basque Country, General classificationDEL TORO ROMERO Isaac014Kees
82.WT1Itzulia Basque Country, General classificationVAUQUELIN Kévin012Albert
92.WT1Itzulia Basque Country, General classificationIZAGIRRE INSAUSTI Ion010PB
12.WT1sItzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - EibarRODRIGUEZ CANO Carlos10Vel
12.WT2rItzulia Basque Country, Mountains classificationKUSS Sepp00Arjan
12.WT2rItzulia Basque Country, Points classificationARANBURU DEBA Alexander00Harry
12.WT1sItzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - AmorebietaGREGOIRE Romain10Jan
12.1Région Pays de la Loire Tour, General classificationVAN DEN BERG Marijn20Roy
22.1Région Pays de la Loire Tour, General classificationCOSTIOU Ewen0.30Kees
32.1Région Pays de la Loire Tour, General classificationDVERSNES Fredrik0.10Jan
12.1sRégion Pays de la Loire Tour, Stage 4 : Marolles-les-Braults - Le MansVAN DEN BERG Marijn0.20Roy
12.WT1sItzulia Basque Country, Stage 4 : Etxarri Aranatz - LegutioMEINTJES Louis10Wijnand
12.1sRégion Pays de la Loire Tour, Stage 3 : Segré-en-Anjou Bleu - Château-GontierDAINESE Alberto0.20Jan
11.PSScheldeprijsMERLIER Tim450Frank
21.PSScheldeprijsPHILIPSEN Jasper135Nicky
31.PSScheldeprijsGROENEWEGEN Dylan0.525Albert
41.PSScheldeprijsBOL Cees020Nicky
51.PSScheldeprijsHOFSTETTER Hugo018PB
61.PSScheldeprijsWAERENSKJOLD Søren016Albert
71.PSScheldeprijsWELSFORD Sam014Albert
81.PSScheldeprijsMOSCHETTI Matteo012Kees
91.PSScheldeprijsMIHKELS Madis010Jan
101.PSScheldeprijsTRENTIN Matteo08Jan
12.1sRégion Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - SaumurCOSTIOU Ewen0.20Kees
12.1sRégion Pays de la Loire Tour, Stage 1 : Fontenay-le-Comte - Saint-Jean-de-MontsVAN DEN BERG Marijn0.20Roy
12.WT1sItzulia Basque Country, Stage 1 : Irun - Irun I.T.T. (prov.)ROGLIC Primoz10Frank
11.WT1Ronde van VlaanderenVAN DER POEL Mathieu1550Harry
21.WT1Ronde van VlaanderenMOZZATO Luca335Nicky
31.WT1Ronde van VlaanderenPOLITT Nils225Kees
41.WT1Ronde van VlaanderenBJERG Mikkel Norsgaard120Kees
61.WT1Ronde van VlaanderenSHEFFIELD Magnus016Jan
81.WT1Ronde van VlaanderenTEUNS Dylan012Kees
91.WT1Ronde van VlaanderenBETTIOL Alberto010PB
11.PSGP Miguel IndurainMCNULTY Brandon450Kees
21.PSGP Miguel IndurainVAN GILS Maxim135Albert
31.PSGP Miguel IndurainONLEY Oscar0.525Albert
41.PSGP Miguel IndurainIZAGIRRE INSAUSTI Ion020PB
71.PSGP Miguel IndurainCHAMPOUSSIN Clément014Harry
91.PSGP Miguel IndurainSCHACHMANN Maximilian010Albert
21.1Volta Limburg ClassicEENKHOORN Pascal0.30Harry
11.1Route Adélie de VitréBIERMANS Jenthe20Frank
11.WT3Dwars door VlaanderenJORGENSON Matteo550Paul
31.WT3Dwars door VlaanderenKÜNG Stefan125Wijnand
41.WT3Dwars door VlaanderenBENOOT Tiesj020Paul
61.WT3Dwars door VlaanderenTARLING Joshua016Kaspar
71.WT3Dwars door VlaanderenMILAN Jonathan014Albert
81.WT3Dwars door VlaanderenVALGREN HUNDAHL Michael012PB
11.1Paris - CamembertCOSNEFROY Benoît20Bram
12.WT1Volta a Catalunya, General classificationPOGACAR Tadej1050Wijnand
22.WT1Volta a Catalunya, General classificationLANDA MEANA Mikel335Albert
32.WT1Volta a Catalunya, General classificationBERNAL GOMEZ Egan Arley125Arjan
42.WT1Volta a Catalunya, General classificationVLASOV Aleksandr0.520Paul
52.WT1Volta a Catalunya, General classificationMAS NICOLAU Enric0.218Bram
72.WT1Volta a Catalunya, General classificationMARTINEZ Lenny014Kees
92.WT1Volta a Catalunya, General classificationALMEIDA Joao Pedro Gonçalves010Kaspar
102.WT1Volta a Catalunya, General classificationFORTUNATO Lorenzo08Paul
11.WT2Gent - WevelgemPEDERSEN Mads1050Kees
21.WT2Gent - WevelgemVAN DER POEL Mathieu335Harry
31.WT2Gent - WevelgemMEEUS Jordi125Vel
41.WT2Gent - WevelgemPHILIPSEN Jasper0.520Nicky
51.WT2Gent - WevelgemMILAN Jonathan0.218Albert
61.WT2Gent - WevelgemKOOIJ Olav016Roy
71.WT2Gent - WevelgemGIRMAY HAILU Biniam014Nicky
81.WT2Gent - WevelgemMERLIER Tim012Frank
91.WT2Gent - WevelgemGROENEWEGEN Dylan010Albert
101.WT2Gent - WevelgemTRENTIN Matteo08Jan
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - BarcelonaPOGACAR Tadej10Wijnand
12.WT2rVolta a Catalunya, Points classificationPOGACAR Tadej00Wijnand
12.WT2rVolta a Catalunya, Mountains classificationPOGACAR Tadej00Wijnand
21.1La Roue TourangelleTHIJSSEN Gerben0.30Vel
31.1La Roue TourangelleBIERMANS Jenthe0.10Frank
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 6 : Berga - QueraltPOGACAR Tadej10Wijnand
32.1Settimana Coppi e Bartali, General classificationULISSI Diego0.10Kaspar
11.WT2E3 Saxo ClassicVAN DER POEL Mathieu1050Harry
21.WT2E3 Saxo ClassicSTUYVEN Jasper335Jan
31.WT2E3 Saxo ClassicVAN AERT Wout125Bram
41.WT2E3 Saxo ClassicWELLENS Tim0.520Jan
51.WT2E3 Saxo ClassicJORGENSON Matteo0.218Paul
61.WT2E3 Saxo ClassicNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel016Nicky
71.WT2E3 Saxo ClassicPOLITT Nils014Kees
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 5 : Altafula - ViladecansLAURANCE Axel10Jan
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 4 : Sort - Lleida (prov.)VAN DEN BERG Marijn10Roy
11.WT3Classic Brugge - De PannePHILIPSEN Jasper550Nicky
21.WT3Classic Brugge - De PanneMERLIER Tim235Frank
31.WT3Classic Brugge - De PanneVAN POPPEL Danny125Albert
71.WT3Classic Brugge - De PanneMOLANO BENAVIDES Juan Sebastian014PB
81.WT3Classic Brugge - De PanneBAUHAUS Phil012Nicky
101.WT3Classic Brugge - De PanneMOZZATO Luca08Nicky
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé (prov.)POGACAR Tadej10Wijnand
12.1sSettimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano sul RubiconeULISSI Diego0.20Kaspar
12.WT1sVolta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases (prov.)POGACAR Tadej10Wijnand
11.WT1Milano - SanremoPHILIPSEN Jasper1550Nicky
21.WT1Milano - SanremoMATTHEWS Michael335PB
31.WT1Milano - SanremoPOGACAR Tadej225Wijnand
41.WT1Milano - SanremoPEDERSEN Mads120Kees
51.WT1Milano - SanremoBETTIOL Alberto0.518PB
61.WT1Milano - SanremoMOHORIC Matej016PB
71.WT1Milano - SanremoVAN GILS Maxim014Albert
81.WT1Milano - SanremoSTUYVEN Jasper012Jan
91.WT1Milano - SanremoALAPHILIPPE Julian010Kaspar
101.WT1Milano - SanremoVAN DER POEL Mathieu08Harry
11.PSBredene Koksijde ClassicMOZZATO Luca450Nicky
21.PSBredene Koksijde ClassicGROENEWEGEN Dylan135Albert
31.PSBredene Koksijde ClassicTHIJSSEN Gerben0.525Vel
51.PSBredene Koksijde ClassicDE LIE Arnaud018PB
71.PSBredene Koksijde ClassicDE KLEIJN Arvid014Wijnand
91.PSBredene Koksijde ClassicHOFSTETTER Hugo010PB
101.PSBredene Koksijde ClassicVAN GESTEL Dries08Roy
31.PSGP de Denain - Porte du HainautVAN GESTEL Dries0.525Roy
41.PSGP de Denain - Porte du HainautDE LIE Arnaud020PB
51.PSGP de Denain - Porte du HainautPAGE Hugo018Jan
71.PSGP de Denain - Porte du HainautVAN MOER Brent014Kaspar
11.PSNokere KoerseMERLIER Tim450Frank
21.PSNokere KoerseJAKOBSEN Fabio135Kaspar
31.PSNokere KoersePHILIPSEN Jasper0.525Nicky
41.PSNokere KoerseACKERMANN Pascal020Jan
81.PSNokere KoerseMENTEN Milan012Kees
91.PSNokere KoerseHOFSTETTER Hugo010PB
11.PSMilano - TorinoBETTIOL Alberto450PB
31.PSMilano - TorinoHIRSCHI Marc0.525Bram
41.PSMilano - TorinoULISSI Diego020Kaspar
51.PSMilano - TorinoVERMAERKE Kevin018Nicky
12.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationVINGEGAARD HANSEN Jonas1050Arjan
22.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationAYUSO PESQUERA Juan335Frank
32.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationHINDLEY Jai125Kaspar
42.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationDEL TORO ROMERO Isaac0.520Kees
52.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationO'CONNOR Ben0.218Nicky
62.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationARENSMAN Thymen016Kees
72.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationUIJTDEBROEKS Cian014Vel
82.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationKÄMNA Lennard012Jan
92.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationPIDCOCK Thomas010Vel
102.WT1Tirreno - Adriatico, General classificationVAUQUELIN Kévin08Albert
12.WT1Paris - Nice, General classificationJORGENSON Matteo1050Paul
22.WT1Paris - Nice, General classificationEVENEPOEL Remco335Roy
32.WT1Paris - Nice, General classificationMCNULTY Brandon125Kees
42.WT1Paris - Nice, General classificationSKJELMOSE JENSEN Mattias0.520Kaspar
52.WT1Paris - Nice, General classificationVLASOV Aleksandr0.218Paul
62.WT1Paris - Nice, General classificationPLAPP Lucas016Albert
72.WT1Paris - Nice, General classificationBERNAL GOMEZ Egan Arley014Arjan
82.WT1Paris - Nice, General classificationKELDERMAN Wilco012Albert
92.WT1Paris - Nice, General classificationGALL Felix010Jan
102.WT1Paris - Nice, General classificationROGLIC Primoz08Frank
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto - San Benedetto del TrontoMILAN Jonathan10Albert
12.WT1sParis - Nice, Stage 8 : Nice - NiceEVENEPOEL Remco10Roy
12.WT1rTirreno - Adriatico, Mountains classificationVINGEGAARD HANSEN Jonas00Arjan
12.WT1rTirreno - Adriatico, Points classificationMILAN Jonathan00Albert
12.WT1rParis - Nice, Mountains classificationEVENEPOEL Remco00Roy
12.WT1rParis - Nice, Points classificationEVENEPOEL Remco00Roy
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 6 : Sassoferrato - CagliVINGEGAARD HANSEN Jonas10Arjan
12.WT1sParis - Nice, Stage 7 : Nice - Madone d'UtelleVLASOV Aleksandr10Paul
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 5 : Torricella Sicura - Valle CastellanaVINGEGAARD HANSEN Jonas10Arjan
12.WT1sParis - Nice, Stage 6 : Sisteron - La-Colle-sur-LoupSKJELMOSE JENSEN Mattias10Kaspar
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova (prov.)MILAN Jonathan10Albert
12.WT1sParis - Nice, Stage 5 : Saint-Sauveur-de-Montagut - Sisteron (prov.)KOOIJ Olav10Roy
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 3 : Volterra - Gualdo Tadino (prov.)BAUHAUS Phil10Nicky
12.WT1sParis - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Mont Brouilly (prov.)BUITRAGO SANCHEZ Santiago10PB
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - Follonica (prov.)PHILIPSEN Jasper10Nicky
12.WT1sParis - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis (prov.)DE KLEIJN Arvid10Wijnand
12.WT1sTirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore I.T.T. (prov.)AYUSO PESQUERA Juan10Frank
12.WT1sParis - Nice, Stage 1 : Les Mureaux - Les Mureaux (prov.)KOOIJ Olav10Roy
11.WT2Strade BianchePOGACAR Tadej1050Wijnand
31.WT2Strade BiancheVAN GILS Maxim125Albert
41.WT2Strade BianchePIDCOCK Thomas0.520Vel
51.WT2Strade BiancheMOHORIC Matej0.218PB
61.WT2Strade BiancheCOSNEFROY Benoît016Bram
71.WT2Strade BiancheFORMOLO Davide014Nicky
81.WT2Strade BiancheMARTINEZ Lenny012Kees
91.WT2Strade BiancheZANA Filippo010Jan
101.WT2Strade BiancheLAPORTE Christophe08Paul
11.1GP CriquielionSEGAERT Alec20Albert
31.1GP CriquielionBIERMANS Jenthe0.10Frank
11.PSTrofeo LaiguegliaMARTINEZ Lenny450Kees
31.PSTrofeo LaiguegliaAYUSO PESQUERA Juan0.525Frank
61.PSTrofeo LaiguegliaRAFFERTY Darren016Bram
81.PSTrofeo LaiguegliaVELASCO Simone012Vel
101.PSTrofeo LaiguegliaROTA Lorenzo08Paul
31.1Le SamynBIERMANS Jenthe0.10Frank
12.WT3UAE Tour, General classificationVAN EETVELT Lennert550Albert
22.WT3UAE Tour, General classificationO'CONNOR Ben235Nicky
32.WT3UAE Tour, General classificationBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello125Albert
42.WT3UAE Tour, General classificationVAN WILDER Ilan020Kees
52.WT3UAE Tour, General classificationVALTER Attila018Paul
62.WT3UAE Tour, General classificationSTORER Michael016Albert
72.WT3UAE Tour, General classificationPOOLE Max014Albert
82.WT3UAE Tour, General classificationRIVERA VARGAS Brandon Smith012Arjan
12.WT3sUAE Tour, Stage 7 : Al Ain - Jebel HafeetVAN EETVELT Lennert0.50Albert
12.WT3rUAE Tour, Points classificationMERLIER Tim00Frank
11.PSFaun Drôme ClassicHIRSCHI Marc450Bram
21.PSFaun Drôme ClassicAYUSO PESQUERA Juan135Frank
31.PSFaun Drôme ClassicVAN GILS Maxim0.525Albert
41.PSFaun Drôme ClassicBARGUIL Warren020Nicky
51.PSFaun Drôme ClassicSKJELMOSE JENSEN Mattias018Kaspar
81.PSFaun Drôme ClassicSTRONG Corbin012PB
91.PSFaun Drôme ClassicCOSNEFROY Benoît010Bram
101.PSFaun Drôme ClassicGODON Dorian08PB
11.PSKuurne - Brussel - KuurneVAN AERT Wout450Bram
21.PSKuurne - Brussel - KuurneWELLENS Tim135Jan
31.PSKuurne - Brussel - KuurneLAZKANO LOPEZ Oier0.525Frank
41.PSKuurne - Brussel - KuurneLAPORTE Christophe020Paul
51.PSKuurne - Brussel - KuurneEEKHOFF Nils018Jan
71.PSKuurne - Brussel - KuurneLAMPERTI Luke014Bram
91.PSKuurne - Brussel - KuurneMAYRHOFER Marius010Paul
101.PSKuurne - Brussel - KuurneSTUYVEN Jasper08Jan
12.1O Gran Camiño, General classificationVINGEGAARD HANSEN Jonas20Arjan
22.1O Gran Camiño, General classificationMARTINEZ Lenny0.30Kees
32.1O Gran Camiño, General classificationBERNAL GOMEZ Egan Arley0.10Arjan
12.1Tour du Rwanda, General classificationBLACKMORE Joseph20-
22.1Tour du Rwanda, General classificationDOSTIYEV Ilkhan0.30-
32.1Tour du Rwanda, General classificationRESTREPO VALENCIA Jhonatan0.10-
12.1sTour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - KigaliBLACKMORE Joseph0.20-
12.1sO Gran Camiño, Stage 4 : Punteareas - TuiVINGEGAARD HANSEN Jonas0.20Arjan
11.WT2Omloop Het NieuwsbladTRATNIK Jan1050-
21.WT2Omloop Het NieuwsbladPOLITT Nils335Kees
31.WT2Omloop Het NieuwsbladVAN AERT Wout125Bram
41.WT2Omloop Het NieuwsbladNAESEN Oliver0.520-
51.WT2Omloop Het NieuwsbladLAPORTE Christophe0.218Paul
61.WT2Omloop Het NieuwsbladREX Laurenz016-
71.WT2Omloop Het NieuwsbladSTUYVEN Jasper014Jan
81.WT2Omloop Het NieuwsbladPIDCOCK Thomas012Vel
91.WT2Omloop Het NieuwsbladTRENTIN Matteo010Jan
101.WT2Omloop Het NieuwsbladDE LIE Arnaud08PB
12.WT3sUAE Tour, Stage 6 : Abu Dhabi - Abu DhabiMERLIER Tim0.50Frank
11.PSFaun Ardèche ClassicAYUSO PESQUERA Juan450Frank
21.PSFaun Ardèche ClassicGREGOIRE Romain135Jan
31.PSFaun Ardèche ClassicSKJELMOSE JENSEN Mattias0.525Kaspar
41.PSFaun Ardèche ClassicGALL Felix020Jan
51.PSFaun Ardèche ClassicVAN GILS Maxim018Albert
61.PSFaun Ardèche ClassicVERMAERKE Kevin016Nicky
71.PSFaun Ardèche ClassicROTA Lorenzo014Paul
81.PSFaun Ardèche ClassicJEGAT Jordan012-
91.PSFaun Ardèche ClassicPARET PEINTRE Aurélien010Jan
101.PSFaun Ardèche ClassicARRIETA LIZARRAGA Igor08-
12.1sTour du Rwanda, Stage 7 : Rukomo - KayonzaEINHORN Itamar0.20-
12.1sO Gran Camiño, Stage 3 : Xinzo de Limia - Castelo de RibadaviaVINGEGAARD HANSEN Jonas0.20Arjan
12.WT3sUAE Tour, Stage 5 : Al Aqah - Umm al QuwainKOOIJ Olav0.50Roy
12.1sTour du Rwanda, Stage 6 : Musanze - Mount KigaliBLACKMORE Joseph0.20-
12.1sO Gran Camiño, Stage 2 : Taboada - ChantadaVINGEGAARD HANSEN Jonas0.20Arjan
12.WT3sUAE Tour, Stage 4 : Dubai - DubaiMERLIER Tim0.50Frank
12.1sO Gran Camiño, Stage 1 : A Coruña - A Coruña I.T.T.TARLING Joshua0.20Kaspar
12.1sTour du Rwanda, Stage 5 : Musanze - Kinigi I.T.T. (prov.)LATOUR Pierre0.20-
12.WT3sUAE Tour, Stage 3 : Al Marjan - Jebel Jais (prov.)O'CONNOR Ben0.50Nicky
12.1sTour du Rwanda, Stage 4 : Karongi - Rubavu (prov.)LECERF William Junior0.20-
12.WT3sUAE Tour, Stage 2 : Al Hudayriat - Al Hudayriat I.T.T. (prov.)MCNULTY Brandon0.50Kees
12.1sTour du Rwanda, Stage 3 : Huye - Rusizi (prov.)RESTREPO VALENCIA Jhonatan0.20-
12.WT3sUAE Tour, Stage 1 : Al Dhafra - Liwa (prov.)MERLIER Tim0.50Frank
12.1sTour du Rwanda, Stage 2 : Muhanga - Kibeho (prov.)EINHORN Itamar0.20-
12.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classificationno result450-
12.PSVolta ao Algarve, General classificationEVENEPOEL Remco450Roy
22.PSVolta ao Algarve, General classificationMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe135PB
32.PSVolta ao Algarve, General classificationTRATNIK Jan0.525-
42.PSVolta ao Algarve, General classificationHEALY Ben020Kees
52.PSVolta ao Algarve, General classificationARENSMAN Thymen018Kees
62.PSVolta ao Algarve, General classificationPIDCOCK Thomas016Vel
72.PSVolta ao Algarve, General classificationVAN AERT Wout014Bram
82.PSVolta ao Algarve, General classificationKUSS Sepp012Arjan
92.PSVolta ao Algarve, General classificationKÜNG Stefan010Wijnand
102.PSVolta ao Algarve, General classificationMORGADO Antonio Tomas08-
12.PSsVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 5 : Benahavis - La Linea de la Concepcionno result0.30-
12.PSsVolta ao Algarve, Stage 5 : Faro - Alto do MalhaoMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe0.30PB
12.1Tour des Alpes-Maritimes , General classificationCOSNEFROY Benoît20Bram
22.1Tour des Alpes-Maritimes , General classificationALBANESE Vincenzo0.30-
32.1Tour des Alpes-Maritimes , General classificationPARET PEINTRE Aurélien0.10Jan
12.1sTour des Alpes-Maritimes , Stage 2 : Villefranche-sur-Mer - VenceCOSNEFROY Benoît0.20Bram
12.PSsVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 4 : Cordoba - Lucenano result0.30-
12.PSsVolta ao Algarve, Stage 4 : Albufeira - Albufeira I.T.T.EVENEPOEL Remco0.30Roy
12.1sTour des Alpes-Maritimes , Stage 1 : Levens - AntibesVERNON Ethan0.20Albert
12.PSsVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 3 : Alcaudete - Alcaudete I.T.T.VAN GILS Maxim0.30Albert
12.PSsVolta ao Algarve, Stage 3 : Vila Real de Santo Antonio - TaviraVAN AERT Wout0.30Bram
11.1Classic VarMARTINEZ Lenny20Kees
21.1Classic VarJOHANNESSEN Tobias Halland0.30Albert
31.1Classic VarBARDET Romain0.10Nicky
12.PSsVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 2 : Velez - Alcaudeteno result0.30-
12.PSsVolta ao Algarve, Stage 2 : Lagoa - Alto da FoiaMARTINEZ POVEDA Daniel Felipe0.30PB
12.PSTour of Oman, General classificationYATES Adam450Kees
22.PSTour of Oman, General classificationHIRT Jan135-
32.PSTour of Oman, General classificationFISHER-BLACK Finn0.525Kees
42.PSTour of Oman, General classificationULISSI Diego020Kaspar
52.PSTour of Oman, General classificationRODRIGUEZ MARTIN Cristian018-
62.PSTour of Oman, General classificationBARGUIL Warren016Nicky
72.PSTour of Oman, General classificationVANSEVENANT Mauri014Jan
82.PSTour of Oman, General classificationKULSET Johannes012-
92.PSTour of Oman, General classificationCOBO CAYON Ivan010-
102.PSTour of Oman, General classificationFAURE PROST Alexy08-
12.PSsVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, Stage 1 : Almunecar la Herradura - Cadiarno result0.30-
12.PSsVolta ao Algarve, Stage 1 : Portimao - LagosTHIJSSEN Gerben0.30Vel
12.PSsTour of Oman, Stage 5 : Jamail - Jabal Al AkhdarYATES Adam0.30Kees
12.PSsTour of Oman, Stage 4 : Izki - Yitti HillsCAPIOT Amaury0.30-
12.PSsTour of Oman, Stage 3 : Al Khobar - Al BustanMAGNIER Paul0.30-
22.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result135-
32.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result0.525-
42.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result020-
52.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result018-
62.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result016-
72.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result014-
82.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result012-
92.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result010-
102.PSVuelta a Andalucia / Ruta Del Sol, General classification (prov.)no result08-
11.1Clasica Jaén Paraíso InteriorLAZKANO LOPEZ Oier20Frank
21.1Clasica Jaén Paraíso InteriorTRONCHON Bastien0.30-
31.1Clasica Jaén Paraíso InteriorTRATNIK Jan0.10-
11.PSClasica de AlmeriaKOOIJ Olav450Roy
21.PSClasica de AlmeriaMOSCHETTI Matteo135Kees
31.PSClasica de AlmeriaTRENTIN Matteo0.525Jan
41.PSClasica de AlmeriaDE LIE Arnaud020PB
51.PSClasica de AlmeriaTHIJSSEN Gerben018Vel
61.PSClasica de AlmeriaFRETIN Milan016-
71.PSClasica de AlmeriaTESSON Jason014-
81.PSClasica de AlmeriaMEEUS Jordi012Vel
91.PSClasica de AlmeriaASKEY Lewis010-
101.PSClasica de AlmeriaVAN AERT Wout08Bram
12.PSsTour of Oman, Stage 2 : Muscat - QurayyatFISHER-BLACK Finn0.30Kees
12.1Tour Colombia, General classificationCONTRERAS PINZON Rodrigo20-
22.1Tour Colombia, General classificationCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio0.30Paul
32.1Tour Colombia, General classificationCAICEDO CEPEDA Jonathan Klever0.10-
12.1Tour de la Provence , General classificationPEDERSEN Mads20Kees
22.1Tour de la Provence , General classificationZINGLE Axel0.30Paul
32.1Tour de la Provence , General classificationGARCIA PIERNA Raul0.10-
12.1Tour of Antalya, General classificationPIGANZOLI Davide20-
22.1Tour of Antalya, General classificationPINARELLO Alessandro0.30-
32.1Tour of Antalya, General classificationZAMBANINI Edoardo0.10-
12.1sTour Colombia, Stage 6 : Sopo - BogotaRESTREPO VALENCIA Jhonatan0.20-
12.1sTour de la Provence , Stage 3 : Rognac - ArlesVAN ASBROECK Tom0.20-
12.1sTour of Antalya, Stage 4 : Antalya - AntalyaDE VRIES Hartthijs0.20-
11.PSFigueira Champions ClassicEVENEPOEL Remco450Roy
21.PSFigueira Champions ClassicBRAET Vito135-
31.PSFigueira Champions ClassicVELASCO Simone0.525Vel
41.PSFigueira Champions ClassicBOVEN Lars020-
51.PSFigueira Champions ClassicMAYRHOFER Marius018Paul
61.PSFigueira Champions ClassicHIRSCHI Marc016Bram
71.PSFigueira Champions ClassicVAN DEN BERG Marijn014Roy
81.PSFigueira Champions ClassicSCARONI Christian012-
91.PSFigueira Champions ClassicGUERREIRO Ruben Antonio Almeida010Jan
101.PSFigueira Champions ClassicSANCHEZ MAYO Pelayo08-
12.PSsTour of Oman, Stage 1 : Al Rustaq Fort - MuscatEWAN Caleb0.30Paul
11.1Vuelta a MurciaO'CONNOR Ben20Nicky
21.1Vuelta a MurciaTRATNIK Jan0.30-
31.1Vuelta a MurciaWELLENS Tim0.10Jan
12.1sTour of Antalya, Stage 3 : Kemer - TahtaliPIGANZOLI Davide0.20-
12.1sTour Colombia, Stage 5 : Cota - Alto del VinoCARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio0.20Paul
12.1sTour de la Provence , Stage 2 : Forcalquier - ManosquePEDERSEN Mads0.20Kees
11.1National Championships New Zealand (Timaru) R.R.GATE Aaron20-
21.1National Championships New Zealand (Timaru) R.R.STRONG Corbin0.30PB
31.1National Championships New Zealand (Timaru) R.R.PITHIE Laurence0.10PB
11.1Muscat ClassicFISHER-BLACK Finn20Kees
21.1Muscat ClassicLAMPERTI Luke0.30Bram
31.1Muscat ClassicCAPIOT Amaury0.10-
12.1sTour Colombia, Stage 4 : Paipa - ZipaquiraCAVENDISH Mark0.20Roy
12.1sTour de la Provence , Stage 1 : Aix-en-Provence - MartiguesPEDERSEN Mads0.20Kees
12.1sTour of Antalya, Stage 2 : Demre - AntalyaGOVEKAR Matevz0.20-
12.1sTour Colombia, Stage 3 : Tunja - TunjaOSORIO CARVAJAL Alejandro0.20-
12.1sTour de la Provence , Prologue : Marseille I.T.T.PEDERSEN Mads0.20Kees
12.1sTour of Antalya, Stage 1 : Manavgat - AntalyaDUPONT Timothy0.20-
1NCT3National Championships New Zealand (Timaru) I.T.T.CURRIE Logan10-
12.1sTour Colombia, Stage 2 : Paipa - Santa Rosa de Viterbo (prov.)TEJADA CANACUE Harold Alfonso0.20-
12.1sTour Colombia, Stage 1 : Paipa - Duitama (prov.)GAVIRIA RENDON Fernando0.20Albert
1NCT5National Championships Philippines (Tagaytay) I.T.T.PAREJA Nichol Blanca00-
12.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationMCNULTY Brandon450Kees
22.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationBUITRAGO SANCHEZ Santiago135PB
32.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationVLASOV Aleksandr0.525Paul
42.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationTONELLI Alessandro020-
52.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationHINDLEY Jai018Kaspar
62.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello016Albert
72.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationGROSSSCHARTNER Felix014Vel
82.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationKEPPLINGER Rainer012-
92.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationROMO OLIVER Javier010Bram
102.PSVolta a la Comunitat Valenciana, General classificationBERHE Welay Hagos08-
12.PSsVolta a la Comunitat Valenciana, Stage 5 : Betera - ValenciaBARTA William0.30-
12.1Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classificationPEDERSEN Mads20Kees
22.1Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classificationVAUQUELIN Kévin0.30Albert
32.1Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classificationBETTIOL Alberto0.10PB
12.1sEtoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 5 : Alès - Aès I.T.T.VAUQUELIN Kévin0.20Albert
1NC4National Championships South Africa (Meyerton) R.R.GIBBONS Ryan10-
12.PSsVolta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Teulada - Vall d'EboMCNULTY Brandon0.30Kees
12.1AlUla Tour , General classificationYATES Simon20Jan
22.1AlUla Tour , General classificationLECERF William Junior0.30-
32.1AlUla Tour , General classificationFISHER-BLACK Finn0.10Kees
12.1sEtoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 4 : Méjannes le Clap - Méjannes le ClapLEROUX Samuel0.20-
12.1sAlUla Tour , Stage 5 : AlUla - Harrat UwayridYATES Simon0.20Jan
1NC4National Championships Ecuador (Riobamba) R.R.NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel10Nicky
12.PSsVolta a la Comunitat Valenciana, Stage 3 : San Vincente del Raspeig - OrihuelaMILAN Jonathan0.30Albert
12.1sEtoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 3 : Bessèges - BessègesPEDERSEN Mads0.20Kees
12.1sAlUla Tour , Stage 4 : Hegra - MarayaMERLIER Tim0.20Frank
1NCT4National Championships South Africa (Meyerton) I.T.T.GIBBONS Ryan0.50-
12.PSsVolta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Canals - Mancomunitat de la ValldignaMOHORIC Matej0.30PB
12.1sEtoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 2 : Marguerittes - RoussonLAURANCE Axel0.20Jan
12.1sAlUla Tour , Stage 3 : AlUla - AlUlaMERLIER Tim0.20Frank
1NCT4National Championships Ecuador (Riobamba) I.T.T.CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio0.50Paul
12.PSsVolta a la Comunitat Valenciana, Stage 1 : Benicassim - CastellónTONELLI Alessandro0.30-
12.1sEtoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 1 : Bellegarde - Bellegarde (prov.)no result0.20-
12.1sAlUla Tour , Stage 2 : Winter Park - Sharaan Nature ReserveWAERENSKJOLD Søren0.20Albert
12.1sAlUla Tour , Stage 1 : Al Manshiyah - Al ManshiyahVAN UDEN Casper0.20-
11.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RacePITHIE Laurence550PB
21.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceTESFATSION Natnael Ocbit235-
31.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceZIMMERMANN Georg125Paul
41.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceSTRONG Corbin020PB
51.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel018Nicky
61.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceMARIAULT Axel016-
71.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceHAMILTON Christopher014-
81.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceSCARONI Christian012-
91.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceRUTSCH Jonas010-
101.WT3Cadel Evans Great Ocean Road RaceBARRE Louis08-
11.1GP La MarseillaiseGENIETS Kévin20-
21.1GP La MarseillaiseBAUDIN Alex0.30-
31.1GP La MarseillaiseVAUQUELIN Kévin0.10Albert
11.1Trofeo PalmaTHIJSSEN Gerben20Vel
21.1Trofeo PalmaKRISTOFF Alexander0.30Nicky
31.1Trofeo PalmaVAN DEN BERG Marijn0.10Roy
11.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.OSORIO CARVAJAL Alejandro550-
21.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.HIGUITA GARCIA Sergio Andres235Jan
31.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.BERNAL GOMEZ Egan Arley125Arjan
41.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.MUÑOZ LANCHEROS Cristian Camilo020-
51.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.GOMEZ MARIN David Santiago018-
61.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.SUAZA ARANGO Bernardo Albeiro016-
71.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.LOPEZ RIVERA Robinson Fabian014-
81.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.RIVERA VARGAS Brandon Smith012Arjan
91.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.RUBIO REYES Einer Augusto010Frank
101.WT3National Championships Colombia (Boyaca) R.R.PEÑA JIMENEZ Jesus David08-
1NC5National Championships Namibia (Windhoek) R.R.MILLER Alex00-
11.1Trofeo Pollença - Port d'AndratxSANCHEZ MAYO Pelayo20-
21.1Trofeo Pollença - Port d'AndratxMAYRHOFER Marius0.30Paul
31.1Trofeo Pollença - Port d'AndratxVLASOV Aleksandr0.10Paul
11.1Trofeo Serra de TramuntanaVAN EETVELT Lennert20Albert
21.1Trofeo Serra de TramuntanaVLASOV Aleksandr0.30Paul
31.1Trofeo Serra de TramuntanaMCNULTY Brandon0.10Kees
1NCT5National Championships Namibia (Windhoek) I.T.T.COETZEE Drikus00-
11.1Trofeo Ses Salines - AlcudiaMAGNIER Paul20-
21.1Trofeo Ses Salines - AlcudiaDAINESE Alberto0.30Jan
31.1Trofeo Ses Salines - AlcudiaLAMPERTI Luke0.10Bram
11.1Surf Coast ClassicGIRMAY HAILU Biniam20Nicky
21.1Surf Coast ClassicVIVIANI Elia0.30Arjan
31.1Surf Coast ClassicSTRONG Corbin0.10PB
1NCT1National Championships Colombia (Boyaca) I.T.T.MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe20PB
11.1Trofeo CalviaCARR Simon20PB
21.1Trofeo CalviaVLASOV Aleksandr0.30Paul
31.1Trofeo CalviaMCNULTY Brandon0.10Kees
12.WT1Tour Down Under, General classificationWILLIAMS Stephen1050PB
22.WT1Tour Down Under, General classificationNARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel335Nicky
32.WT1Tour Down Under, General classificationDEL TORO ROMERO Isaac125Kees
42.WT1Tour Down Under, General classificationONLEY Oscar0.520Albert
52.WT1Tour Down Under, General classificationLEMMEN Bart0.218-
62.WT1Tour Down Under, General classificationALAPHILIPPE Julian016Kaspar
72.WT1Tour Down Under, General classificationYATES Simon014Jan
82.WT1Tour Down Under, General classificationPARET PEINTRE Valentin012Jan
92.WT1Tour Down Under, General classificationHOWSON Damien010-
102.WT1Tour Down Under, General classificationHAIG Jack08Paul
12.WT1sTour Down Under, Stage 6 : Unley - Mount LoftyWILLIAMS Stephen10PB
12.WT1rTour Down Under, Points classificationWELSFORD Sam00Albert
12.WT1rTour Down Under, Mountains classificationBURNS Luke00-
11.1GP Castellón - Ruta de la CerámicaMATTHEWS Michael20PB
21.1GP Castellón - Ruta de la CerámicaGAUTHERAT Pierre0.30-
31.1GP Castellón - Ruta de la CerámicaARANBURU DEBA Alexander0.10Harry
1NC5National Championships Uruguay (Tacuarembo - Rivera) R.R.RODRIGUEZ RAMOS Diego Leonel00-
1NC5National Championships Thailand (Kanchanaburi) R.R.CHAIYASOMBAT Thanakhan00-
12.WT1sTour Down Under, Stage 5 : Christies Beach - Willunga HillONLEY Oscar10Albert
11.1GP ValenciaGROENEWEGEN Dylan20Albert
21.1GP ValenciaCOQUARD Bryan0.30Nicky
31.1GP ValenciaTEUTENBERG Tim Torn0.10-
1NCT5National Championships Uruguay (Tacuarembo) I.T.T.ALONSO TORRES Agustin00-
1NC5National Championships Oman (Qurayat) R.R.ALWAHIBI Mohammed00-
12.WT1sTour Down Under, Stage 4 : Murray Bridge - Port ElliotWELSFORD Sam10Albert
1NCT5National Championships Thailand (Kanchanaburi) I.T.T.CHAIYASOMBAT Thanakhan00-
1NCT5National Championships Oman (Wadi Al Abyadh) I.T.T.ALYAQOOBI Abdulrahman00-
12.WT1sTour Down Under, Stage 3 : Tea Tree Gully - CampbelltownWELSFORD Sam10Albert
12.WT1sTour Down Under, Stage 2 : Norwood - LobethalDEL TORO ROMERO Isaac10Kees
12.WT1sTour Down Under, Stage 1 : Tanunda - TanundaWELSFORD Sam10Albert