De Adelaarskalender is een regelmatigheids-klassement. Als je wint krijg je 10,1 punt, als je tweede wordt krijg je 9 punten enz. Iedereen krijgt tenminste 1 punt.

#naamtot
1Jan163,2153,10
2PB157,2154,20
3Bram136,4131,40
4Albert131,4130,40
5Nicky112,2108,20
6Kees112,2105,20
7Frank V111,1110,10
8Arjan109,4108,40
9Frank R109,0101,00
10Paul105,0103,00
11Roy103,094,00
12Harry102,1101,10
13Wijnand96,495,40
14Kaspar88,182,10
15Arne81,181,10